top of page
Robinson R22 czesci i serwis

O nas

Naszą misją w P.A.L HELICOPTER SERVICES jest zapewnienie profesjonalnych i uczciwych usług dla przemysłu śmigłowcowego. Oferujemy pełną listę usług od serwisowania śmigłowca po sprzedaż części zamiennych, nowych oraz używanych. 

 

Dzięki bogatemu doświadczeniu w zakresie aspektów technicznych i operacyjnych helikopterów Robinson, zapewniamy naszym klientom specjalistyczne porady dotyczące zakupu, konserwacji, szkoleń i części zamiennych do R22, R44, a ostatnio R66.

 

 

Opracowaliśmy relacje biznesowe z firmami i osobami, niemal na wszystkich kontynentach, dlatego można polegać na naszej wiedzy i doświadczeniu. Zapewnimy naszym klientom bezpieczne oraz spokojne przeprowadzanie transakcji.

 

"Nasze otwarte i szczere podejście do biznesu oznacza, że nasi klienci mogą korzystać z olbrzymiego doświadczenia biznesowego. Przemysł helikopterowy jest rozłożony na rynku i dlatego nawiązaliśmy kontakty z partnerami branżowymi na całym świecie, co pozwala nam szybko, skutecznie i niezawodnie uzyskać informacje, które potrzebujemy, aby dostarczyć naszym klientom jasne i proste rozwiązania co do potrzeb związanych z ich śmigłowcami. " 

 

Piotr Kedzierski

 

Dyrektor

P.A.L Helicopter Services Ltd.

bottom of page