top of page

Nasze Uslugi

Nasze Uslugi

Nasze Usługi

robinson r22
20180903_145857.jpg
Sprzedaż

 

Jeśli myślisz o sprzedaży swojego śmigłowca to P.A.L Helicopter Services pomoże Tobie w marketingu i zarządzaniu sprzedażą.

 

Przygotujemy Twój śmigłowiec do sprzedaży, przeprowadzimy inspekcję, wykonamy zdjęcia, przedyskutujemy cenę, a następnie zajmiemy się zainteresowaniem ze strony klientów.

Aby dowiedzieć się więcej na ten temat skontaktuj się z nami.

20180721_154646.jpg
Inspekcja & Serwisowanie
 

Chcesz kupić śmigłowiec Robinson na rynku wtórnym?

 

Jeśli tak, to bez wątpienia jesteś świadom znaczenia przeprowadzenia szczegółowej kontroli przed zakupem, zarówno w zakresie kontroli inżynieryjnej, a także badań w locie.

 

Choć może się wydawać, że to dodatkowy wydatek, należy pamiętać, że źle przeprowadzona inspekcja może doprowadzić do ogromnych kosztów. Nasz zespół inżynierów i pilotów ma bogate doświadczenie w helikopterach Robinson, więc pomożemy w zapobiegnięciu nieoczekiwanych kosztów oraz stracie czasu.

 

Czy Twój Robinson potrzebuje serwisu?

 

Jesteśmy w stanie zaoferować wsparcie w utrzymaniu śmigłowców transportowych niepublicznych oraz pomoc w odnowieniu świadectwa zdatności do lotu. Jeśli masz szczególne wymagania dotyczące konserwacji skontaktuj się z nami.

 

Aby dowiedzieć się więcej o naszych inspekcjach Robinson przed zakupem prosimy o kontakt.

thumbnail.jpg
20180903_150318.jpg
Części zamienne

Jesteśmy w stanie zaoferować kompleksową dostawę części zamiennych nowych oraz używanych do Robinsona R22, R44 i R66. Składamy regularne zamówienia do fabryki Robinson w Torrance. Jeśli nie mamy części na półce możemy zamówić je bezpośrednio z fabryki.

 

Przy większych zamówieniach oferujemy rabaty od cennika Robinson.

bottom of page