top of page
20181120_114112.jpg
ACF-50 Registered.jpg
CBlock Registered.jpg

Co to jest ACF-50?

ACF-50 formuła przeciwkorozyjna, to najnowocześniejszy, antykorozyjny związek, który został specjalnie zaprojektowany dla przemysłu lotniczego.

ACF-50 Doskonale również sprawdzi się w branży motocyklowej.

Można go opisać jako ultra cienki płynny film, który musi być nakładany co roku.

ACF-50 aktywnie przenika przez osady korozji do podstawy komórki, gdzie emulguje i zamyka elektrolit, odrywając go od metalowej powierzchni.

ACF-50 następnie rozprasza wilgoć i zapewnia barierę atmosferyczną, która zapobiega dalszemu kontaktowi z wilgocią, przez co komórka pozostaje nieaktywna.

Związek ten w dalszym ciągu aktywnie przenika do najciaśniejszych zakamarków, łączeń, mikropęknięć i wokół nitów, rozpraszając wilgoć oraz słoną wodę, w tych podatnych na korozję obszarach.

Te unikalne zdolności ACF-50 zachowują skuteczność przez 12 miesięcy, stopniowo zanikając, ponieważ produkt jest poprostu chemicznie zużywany.

Używany szeroko przez wielkie floty na całym świecie, w tym wojsko USA i straż przybrzeżną.
ACF-50 jest zaakceptowany przez:

 

Airbus, Boeing, Air Tractor, ATR, Bombardier, Bell, BAe, Canadair, Cesna, Concorde Battery, Extra Aircraft, Enstrom, Gulfstream, Hiller, Lake, McDonnell Douglas, MD Helicopter, Pilatus, Robinson Helicopters, Raytheon-Beech, Rolls-Royce, Sikorsky, Schweizer and Vans.

                                  FAKTY

Jest zatwierdzony do użytku militarnego

(MIL SPEC 81309 TYP II i III ) , co oznacza, że ACF-50 jest  idealny dle elementów  żelaznych i nieżelaznych, systemów elektrycznych i   komponentów elektronicznych wykorzystywanych przez wojsko 

CHEMICZNIE NEUTRALIZUJE korozyjne działanie środowiska, w tym brud i sól uliczną.

ŁATWE ZASTOSOWANIE, nieschnąca, ultracienka,

przezroczysta powłoka.

NIE ZAWIERA WODY, SILIKONU, TEFLONU LUB WOSKU, nie ma ryzyka gromadzenia się korozji pod nałożoną warstwą i nie ma  ryzyka, że ​​woda pozostanie tam i spowoduje korozję/uszkodzenie, nawet w przypadku instalacji elektrycznych.

"AKTYWNY", co oznacza, że ​​"skrada się" i "nadal pracuje".

NIE WYMAGA DODATKOWEJ APLIKACJI PO KAŻDYM MYCIU

EKONOMICZNY - 95% Produktu - mała ilość wystarcza na długi czas

Smaruje i przenika!

PRODUKT całoroczny

Co to jest Corrosion Block?

Corrosion Block to wersja ACF-50, dedykowana dla przemysłu ciężkiego oraz żeglugi morskiej, gdzie estetyka oraz waga nie mają większego znaczenia dla użytku. Główną różnicę stanowi grubsza warstwa ochronna, która działa tam, gdzie mogą występować odmienne metale lub rozpryski wody morskiej, czy też w miejscach stale narażonych na ciężkie zabrudzenia lub stały kontakt z wodą.

Nie jest tajemnicą, że naprawa i wymiana sprzętu  jest kosztowna. Nie jest też tajemnicą, że regularne konserwacje zapobiegawcze są tańsze niż naprawa lub wymiana drogiego sprzętu.

W dzisiejszych czasach koszty operacyjne i serwisowe wciąż rosną. Przy kurczących się budżetach konserwacyjnych łatwo można zauważyć prawdziwe oszczędności dzięki prewencyjnej kontroli korozji.

Corrosion Block można określić jako czysty, przejrzysty, ultracienki płyn, który pozostawia nietłustą barierę atmosferyczną w celu ochrony metalu nieszlachetnego na powierzchniach wewnętrznych.

                                            FAKTY

"AKTYWNY", długotrwały i nie wysychający

 

Zabija istniejącą korozję

Zapobiega tworzeniu się nowej korozji

Doskonały penetrant

Zatwierdzony do silników i elektroniki

Nie zawiera silikonu, wosku, żywicy, smoły, asfaltu lub teflonu

CORROSION BLOCK SMAR

Smar antykorozyjny został zaprojektowany w celu zapewnienia maksymalnej ochrony w trudnych warunkach. Jego receptura zapewnia wysoką i niską temperaturę pracy, zwiększając żywotność krytycznych komponentów. Corrosion block smar silnie przeciwdziała wodzie przed wypłukiwaniem i zapewnia doskonałą ochronę przed rdzą i korozją.

 

Corrosion Block przewyższa smary litowe i większość smarów syntetycznych oraz spełnia lub przewyższa wymagania klasyfikacji obsługi NLGI GC-LB (smary samochodowe i smary do podwozi pojazdów) zgodnie z wymaganymi normami ASTM D4950.

                                   FAKTY

 WODOODPORNY

 

Kompatybilny z wieloma smarami

 

Doskonała stabilność termiczna / oksydacyjna

 

Odporność na topnienie i wyciekanie w wysokich temperaturach

 

Odpowiedni do podzespołów uszczelnianych  na całe życie

 

Stosowany w podzespołach elektrycznych wymagających smaru

 

Bezpieczny i przyjazny dla środowiska

 

Pokonuje konkurencyjne smary 5: 1

123.jpg

Dane techniczne smaru Corrosion Block

IMG_8937.JPG
bottom of page